Bilgi Formu
444 9 127
 • Öncelikle keyifli bir hayat hayal ettik ve sonra konforlu, güvenli yaşam alanları
  Asce Safir, Gaziantep’in en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgelerinden biri olan Karataş semtinde, ulaşım akslarının merkezinde yer almaktadır.3 blok içerisinde 18 kat ve her katta 4 adet olmak üzere 208 konforlu daire olarak tasarladığımız proje, modern mimarisi ve doğa ile özdeşleşen cephe tasarımıyla farkı hissettiriyor.
  Peyzaj alanlarını keşfet
  Bir balkondan fazlası, belki de küçük bir bahçe...
  Asce Safir’in geniş açık balkonlarında kendinizi çiçek bahçesinde hissedeceksiniz. Cıvıl cıvıl, yeşil rengin dorukta olduğu insana huzur veren ve aynı zamanda temiz havanın tadını çıkarabileceğiniz yaşam kalitenizi yükseltecek yemyeşil balkonlar evinizin en favori alanları olacak.
  Balkonları keşfet
  Yüksek kalite yaşam alanları Asce Safir
  Şırıl şırıl suyun sesiyle bir gün batımında, ortak sosyal alanlarda kahvenizi yudumlayabilir, çocuklarınızın site içerisinde yer alan park ve bahçelerde güvenle eğlenmelerini seyredebilirsiniz. Şehrin stresinden uzak, keyfine yakın bir yaşam sizleri Asce Safir’e davet ediyor.
  Aileniz ile birlikte konforlu bir hayatı güvenli yaşam alanları inşa ederek sunmanın gayesi içerisindeyiz.

  20 yılı aşan birikimimizde edindiğimiz tüm tecrübeleri Asce Safir projesinde ince ince işleyerek yuvasında mutlu, huzurlu aileler hayal ediyoruz.
  Güneşten maksimum faydalanmamıza olanak sağlayan iyi planlanmış 3 blok
  Her katta birbirinden bağımsız 4 daire yer alıyor. 18 kattan oluşan 3 blokta toplam 208 konut mevcut. Tüm bloklarda 8 ve 10 kişilik olmak üzere çift asansör bulunuyor. Ayrıca bu asansörler otoparklardan daire içlerine ulaşım imkanı sunuyor.

  Sosyal Yaşam

  Asce Safir Projesi Karataş Lapis AVM'ye, Karataş Uzay Çatılı Pazar yerine, Merkez çarşısına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Gaziantep Primall AVM'ye ise 2 km mesafede konumlanmıştır.

  Alışveriş

  Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketlere ve banka şubelerine yürüme mesafesinde yer alan Asce Safir Gaziantep projesi, Uzay çatılı pazar yerinin, Karataş merkez çarşısının ve Lapis AVM'nin de yanı başında konumlanmaktadır.

  Ulaşım

  Tüm ulaşım akslarının merkezinde yer alan Asce Safir'in hemen önünden otoyola bağlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinden yer alan proje, Gaziantep Havalimanına 18km, Tramvay durağına ise 750 m mesafede yer almaktadır.

  Eğitim Kurum.

  Gülşen Batar Anadolu Lisesi ve ilköğretim okulunun hemen yanı başında yer alan Asce Safir, Gaziantep Üniversitesine ise 1 km mesafede konumlanmaktadır.

  Hastaneler

  Asce Safir, Gaziantep Tıp Fakültesine 1 km mesafede yer almaktadır. Yeni yapılan Gaziantep Şehir Hastanesi ise projeye sadece 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

  Kamu Kuruluşları

  Karataş Polis Merkezi, Karataş İtfaiyesi, Gaski ve Enerjisa Asce Safir'e yürüme mesafesinde yer almaktadır.

  Detaylı Lokasyon