LOKASYON

Sosyal Yaşam

Asce Safir Projesi Karataş Lapis AVM'ye, Karataş Uzay Çatılı Pazar yerine, Merkez çarşısına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Gaziantep Primall AVM'ye ise 2 km mesafede konumlanmıştır.

Alışveriş

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketlere ve banka şubelerine yürüme mesafesinde yer alan Asce Safir Gaziantep projesi, Uzay çatılı pazar yerinin, Karataş merkez çarşısının ve Lapis AVM'nin de yanı başında konumlanmaktadır.

Ulaşım

Tüm ulaşım akslarının merkezinde yer alan Asce Safir'in hemen önünden otoyola bağlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinden yer alan proje, Gaziantep Havalimanına 18km, Tramvay durağına ise 750 m mesafede yer almaktadır.

Eğitim Kurum.

Gülşen Batar Anadolu Lisesi ve ilköğretim okulunun hemen yanı başında yer alan Asce Safir, Gaziantep Üniversitesine ise 1 km mesafede konumlanmaktadır.

Hastaneler

Asce Safir, Gaziantep Tıp Fakültesine 1 km mesafede yer almaktadır. Yeni yapılan Gaziantep Şehir Hastanesi ise projeye sadece 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamu Kuruluşları

Karataş Polis Merkezi, Karataş İtfaiyesi, Gaski ve Enerjisa Asce Safir'e yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Güneşten maksimum faydalanmamıza olanak sağlayan iyi planlanmış 3 blok
Her katta birbirinden bağımsız 4 daire yer alıyor. 18 kattan oluşan 3 blokta toplam 208 konut mevcut. Tüm bloklarda 8 ve 10 kişilik olmak üzere çift asansör bulunuyor. Ayrıca bu asansörler otoparklardan daire içlerine ulaşım imkanı sunuyor.