Hakkımızda

Kendimizi anlatmak ve tanıtmak gün içerisinde bir çok kez yapmış olduğumuz bir rutin iken "hakkımızda" başlığı altında toparlamanın daha zor olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden Gaziantep inşaat firması Candemir İnşaatı samimiyetimizden ve doğallığımızdan taviz vermeden sizlere anlatmaya çalışacağız.

1998 yılında "temel attığımız" sektör hayatımıza her gün yeni hedefler ekleyerek ulaştığımız bugünlerde; önceliği kalite ve güvence olan yaşam alanları üreten bir firmayız. Yaşanılacak mekanlar sunmak adına inşaa ettiğimiz her yapıda,yaşayacağımız mekanlar hayal ediyoruz.

Her işimiz için gösterdiğimiz sonsuz özveri ile teknolojiyi birleştirerek günümüz yaşam koşullarına uygun rahatlığın ve konforun ön planda tutulduğu konutlar inşa ediyoruz.Candemir İnşaat olarak sektörde geçirdiğimiz senelerden edindiğimiz tecrübeler, koyduğumuz hedefler ve inandığımız değerler doğrultusunda yaptığımız tüm projeleri başarıyla ve memnuniyetle tamamlamış olmanın haklı gururu ve güveniyle bundan sonra yapacağımız işler için de aynı hassasiyeti göstermeyi taahhüt ediyoruz.

Misyon

En kaliteli malzemeyle,yaşanmaya değer en güzel yapılar inşa ederek sektörel kalkınmanın öncülerinden olmaktır. Müşteri beklentilerine uygun projeler geliştirip yapılarımızı son teknoloji ile entegre etmek ve verdiğimiz tüm taahhütler konusunda satış öncesi ve satış sonrası tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede, ''kaliteli ve güvenli yaşam alanı'' dendiğinde ilk akla gelen şirket olmaktır.Başladığımız günden bu güne değişmeyen değerlerimiz ve her gün arttırarak belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda sizlerin sadece bugün değil gelecekte de ihtiyaçlarınızı karşılayan projeler üretmektir.

SATIŞ OFİSİ GÖRSELLERİ